Moda Nisa İade

Moda Nisa, tüketicinin memnun olmadığı ürünleri sorunsuz iade edebilmesi için hizmet vermektedir. İade işlemleri için birkaç adımı takip etmeniz yeterli olacaktır. İlk olarak, ürünleri etiketleriyle birlikte orijinal ambalajında geri göndermelisiniz. Ürünlerin kullanılmadığına ve hasar görmediğine dikkat etmeniz gerekmektedir. İade işlemi onaylandıktan sonra, ödemeniz itinayla yapılacaktır. İade işlemi hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Moda Nisa ekibi her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Nasıl İade Yapabilirim?

Moda Nisa’dan satın aldığınız ürünü iade etmek isterseniz, yapmanız gerekenler oldukça basittir. İade etmek istediğiniz ürünü, orijinal ambalajında ve faturası ile birlikte Moda Nisa’ya göndermeniz yeterlidir. İade etmek istediğiniz ürünü, modanisa.com adresinde bulunan profil sayfanıza giriş yaparak, siparişlerim bölümünde bulunan iade talebi bölümünden başvurabilirsiniz.

İade talebinizi oluşturduktan sonra, Moda Nisa müşteri hizmetleri ekibi en kısa sürede sizinle iletişime geçerek, iade süreci hakkında bilgilendirecektir. Ürünü iade etmek için kargo ücreti ödemeniz gerekmektedir. Kargo ücreti iade tutarından düşülecektir.

Ürünü iade ettiğinizde, kontrol ve onay işlemlerinin tamamlanmasından sonra para iadesi yapılmaktadır. Para iadesi işlemleri, iade kabul edilen ürünün teslim alınmasından sonra 3-7 iş günü içinde gerçekleştirilmektedir.

İade Şartları Nelerdir?

Moda Nisa, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak iade işlemlerinde belli şartları benimsemektedir. İade edilecek ürünlerin yeni ve kullanılmamış olması gerekmektedir. Ürünlerin etiketi, orijinal ambalajı ve faturası da iade işlemi için gereklidir. Ayrıca ürünlerin iade süresi 14 günü geçmemelidir.

İade edilecek ürünlerin açılmamış, kullanılmamış ve zarar görmemiş olmasına dikkat edilmelidir. İade edilmek istenen ürünler, kargo yolu ile Moda Nisa’ya gönderilmelidir. İade işlemi ile ilgili detaylı bilgi ve prosedürler, Moda Nisa müşteri hizmetleri tarafından sağlanmaktadır.

Hasarlı Ürünler

Eğer satın aldığınız Moda Nisa ürünü hasarlı bir şekilde size ulaştıysa, iade ve değişim işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İade etmek istediğiniz hasarlı ürünü moda Nisa’nın müşteri hizmetleriyle irtibat kurarak bildirmeniz gerekiyor. Müşteri hizmetleri temsilcisi, iade veya değişim işlemini gerçekleştirmek için size detaylı bilgi verecektir.

Hasarlı ürünler için iade kabul edilirken, değişim işlemi ise seçenek dahilinde verilmektedir. Değişim işlemi için bir seçenek belirlemeniz gerekmektedir. Sadece değişimin mümkün olmadığı durumlarda, iade işlemi yapılacaktır. Hasarlı ürünleri Moda Nisa’nın belirlediği süreler içinde iade etmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde ürün iade kabul edilmeyecektir.

Kullanılmış Ürünler

Kullanılmış ürünlerin iadesi, genellikle standart iade politikası çerçevesinde mümkün olmayabilir. Moda Nisa’nın belirli bir kullanımdan sonra iade kabul ettiği ürünlerin listesi vardır. Bu ürünler, genellikle bakım talimatları doğru bir şekilde takip edildiği sürece kullanımdan kaynaklanan küçük hasarlar hariç, özellikle moda takıları gibi kişisel bakım ürünleridir. Ancak, her ürün farklı olduğundan, herhangi bir ürünün iade edilebilir olup olmadığını belirlemek için Moda Nisa müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz önerilir.

İndirimli Ürünler

Moda Nisa’nın indirimli ürünleri de iade edilebilir. Ancak, indirimli ürünlerin iade süreci ve iade şartları, normal ürünlere kıyasla farklı olabilir. İndirimli ürünlerde iade işlemi, normal ürünlere göre daha zorlu olabilir veya bazı şartları içerebilir. Örneğin, indirimli ürünlerde iade sürecinde alıcı ürün bedeli yerine farklı bir ödeme yöntemiyle iade alabilir.

Bununla birlikte, Moda Nisa’nın iadesini kabul ettiği indirimli ürünlere ilişkin bazı hususlar bulunur. Bu şartlar ürün türüne ve alınan indirimin oranına göre değişebilir. İndirimli ürünlerin değiştirilmesi ya da iadesi için, ürünün hasarsız ve kullanılmamış olması şartı yerine getirilmelidir.

İndirimli ürünlerin iade süreci hakkında daha fazla bilgi almak için, Moda Nisa müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri, indirimli ürünlerin iade süreci ve iade şartları hakkında size detaylı bilgi verecek ve sorularınıza cevap verecektir.

İade İşlemi Ne Kadar Sürer?

Moda Nisa’dan yapılan iade işlemleri genellikle ürünlerin teslim alındığı tarihten itibaren en geç 14 iş günü içerisinde tamamlanır. Ancak, iade edilen ürünün durumuna ve işlem yoğunluğuna göre süre uzayabilir. İade sürecinde yaşanan gecikmeler için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

İade işleminin tamamlanması için ürünün teslim alındıktan sonra, sözleşmede belirlenen süreler içerisinde iade talebi oluşturulmalı ve iade şartlarına uygun olarak ürün geri gönderilmelidir. Ürünün geri gönderilmesi ve ürünün durumunun değerlendirilmesi için geçen süreler de iade işleminin tamamlanma süresine etki edebilir.

İade işleminiz tamamlandıktan sonra, para iadesi seçeneğinize göre geri ödeme işlemi başlatılır. Para iadeniz banka tarafından gerçekleştirildiği için iadenin hesabınıza yansıması da birkaç iş günü sürebilir.

İade işlemi sırasında herhangi bir sorun yaşamanız durumunda, müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilir ve destek alabilirsiniz.

Para İadesi Nasıl Yapılır?

Moda Nisa’dan satın aldığınız ürünü iade etmek istediğinizde, iki farklı para iadesi seçeneği bulunmaktadır. Bunlar; kredi kartına iade ve havale/EFT ile iade seçenekleridir. İade süreci ürünün alındığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde gerçekleştirilmelidir.

Kredi kartına iade seçeneğinde, iade işlemi Moda Nisa tarafından gerçekleştirilecektir. İade işlemi tamamlandıktan sonra kredi kartına para iadesi yapılacaktır. İade süreci bankanıza göre değişiklik gösterebilir ancak genellikle 7-10 iş günü içerisinde kredi kartınıza iade yapılmaktadır.

Havale/EFT ile iade seçeneğinde ise, iade işlemi gerçekleştikten sonra Moda Nisa müşteri hizmetleri ekibi sizinle iletişime geçecektir. Sizden alacakları banka bilgilerine göre, iade tutarı banka hesabınıza transfer edilecektir. Bu süreç bankanızın işlem süresine göre değişiklik gösterebilir.

Her iki seçenekte de, ürünün hasarsız ve kullanılmamış olması gerekmektedir. Ayrıca, iade yapılacak ürün orijinal ambalajında ve fişi ile beraber gönderilmelidir.

Kredi Kartı İle Ödeme Yapmışsanız

Eğer Moda Nisa’da kredi kartı ile ödeme yaptıysanız, iade işleminiz kredi kartınıza geri ödeme olarak yapılır. İade işleminin başlatılması için öncelikle ürünün tarafımıza ulaştırılması gerekmektedir. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra, iade işleminiz en geç 10 iş günü içerisinde gerçekleşecektir.Eğer ödemenizi taksitli olarak yaptıysanız, iade işleminiz de taksitli olarak gerçekleştirilecektir. İade bedeli taksitli olarak ödemenizin sonraki taksitlerinde sizden tahsil edilecek veya önceden yapılan taksit ödemeleri geri ödeme olarak kredi kartınıza yansıtılacaktır.Kredi kartı ile yapılan iadelerin tutarları, ödeme tarihinden itibaren 1-3 iş günü içinde bankanız tarafından hesabınıza yansıtılacaktır.

Havale veya EFT İle Ödeme Yapmışsanız

Havale veya EFT ile ödeme yaptıysanız, para iadesi süreci biraz daha uzun sürebilir. İade talebiniz Moda Nisa tarafından onaylandıktan sonra, iade tutarı hesabınıza aktarılacaktır. Bu işlem, genellikle 5-10 iş günü içinde gerçekleşmektedir. Ancak, bankaların işlem süresi ve bankalar arası transfer zamanı gibi faktörler nedeniyle bu süre değişkenlik gösterebilir.

Ayrıca, iade işlemini gerçekleştirdikten sonra size bir dekont gönderilecektir. Bu dekontu saklamak, olası bir sorun veya iade takibinde size yardımcı olacaktır. Havale veya EFT ile ödeme yapan müşterilerimiz için iade süreci de kredi kartı ile ödeme yapan müşterilerimize göre biraz farklılık gösterse de, para iadesi işlemi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Müşteri Hizmetleri ile İletişim

Moda Nisa, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir markadır. Müşteri hizmetleri ekibi, müşterilerin her türlü soru, öneri ve şikayetlerine çözüm odaklı yaklaşarak hızlı bir şekilde yanıt vermektedir. Moda Nisa müşteri hizmetleri ile iletişim kurmak için birkaç yöntem vardır:

  • Canlı destek hattı: Şirketin ana sayfasındaki Canlı Destek butonuna tıklayarak anında müşteri hizmetleri ile iletişim kurabilirsiniz.
  • Müşteri hizmetleri hattı: 0850 840 20 50 numaralı telefon hattından Moda Nisa müşteri hizmetleri ekibine ulaşabilirsiniz.
  • Mail yoluyla iletişim: [email protected] adresine mail atarak soru, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.
  • Sosyal medya: Moda Nisa, Instagram, Facebook ve Twitter hesapları aracılığıyla müşterileriyle iletişim kurar ve sorulara yanıt verir.

Müşteri hizmetleri ekibi, iş saatleri içinde (08:00-00:00) en kısa sürede müşterilere geri dönmeye çalışıyor. Sorularınızı sormanız veya yardım talebinde bulunmanız durumunda, Moda Nisa müşteri hizmetleri ekibinin yanıtları hızlı ve çözüm odaklı olacaktır.

Yorum yapın