Candy Crush Arkadaş Silme

Candy Crush oyunu, arkadaşlarınızla oynarken daha keyifli bir deneyim sunabilir. Ancak bazen oyun arkadaşlıkları, zamanla artık sıkıcı olabilir. Bu durumda yalnızca birkaç tıklama ile arkadaşlarınızı silebilirsiniz. İşte size adım adım rehber:

Öncelikle arkadaşlarınızın listesine göz atmanız gerekiyor. Bunun için Candy Crush uygulamasında veya Facebook’ta oynarken arkadaş listenize nasıl ulaşabileceğinizi keşfedebilirsiniz. Uygulamada arkadaş listenize erişmek için, ana menüden Ayarlar’a tıklayın ve ondan sonra Arkadaşlar’ı seçin. Facebook’ta Candy Crush oynarken arkadaş listenize Facebook ana sayfanızdan veya oyun sayfasından erişebilirsiniz.

Arkadaş listesini açtıktan sonra, hangi arkadaşları silmek istediğinizi seçin. Bunun için adım adım şu işlemleri yapabilirsiniz:

Arkadaş silmek için önce silmek istediğiniz kişiyi seçmeniz gerekiyor. Seçim yapmak için arkadaşınızın adını veya profil resmini tıklayın.

Seçtiğiniz arkadaşları silmek için, arkadaş listenizde olduğunuzda, arkadaşın profil sayfasındaki ‘Arkadaşlıktan Çıkar’ butonuna tıklayınız. Daha sonra doğrulama için ‘Onayla’ butonuna tıklayın. Seçtiğiniz arkadaşlarınız, arkadaş listenizden çıkarılacaktır.

Böylece, Candy Crush oyunundaki arkadaşlarınızı kolayca silebilirsiniz.

Arkadaş Listesi Nasıl Görüntülenir?

Arkadaş listesindeki kişileri silmek için öncelikle nasıl erişeceğinizi bilmelisiniz. Cand Crush’ta arkadaş listesine erişmek için, oyunun sağ üst köşesinde bulunan menü simgesine (üç nokta) tıklayın. Açılır menüde “Arkadaşlar” seçeneğini göreceksiniz. Seçeneğe tıkladıktan sonra arkadaşlarınızın listesi açılacak.

Aynı şekilde, Facebook’ta Candy Crush oynarken arkadaş listenize erişmek için, Facebook profilinizdeki oyunlar sekmesine gidin ve Candy Crush’ı seçin. Ardından, üst kısımda “Arkadaşlar” sekmesine tıklayarak arkadaş listesini görüntüleyebilirsiniz.

Arkadaşlar Nasıl Silinir?

Eğer Candy Crush oyunundaki arkadaşlarınızı temizlemek isterseniz, düzenli olarak arkadaş listenizi temizleyebilirsiniz. Arkadaşlarınızın uygunsuz davranışları ya da hareketlerinden rahatsız olduğunuz durumlar olabilir. Bu gibi durumlarda arkadaşlarınızı nasıl silebileceğiniz adım adım öğrenin.

Arkadaşlarınızı silmek için önce Candy Crush arkadaş listenize göz atmanız gerekiyor. Arkadaş listesine erişmek için Canday crush uygulamasında veya Facebook’ta arkadaş listesi seçeneği bulunur.

Candy Crush uygulamasında arkadaş listesi seçeneğine erişmek için ana menüdeki profil resminize tıklayın. Açılan ekranda arkadaş listesi seçeneğini bulun.

Facebook’ta Candy Crush oynarken arkadaş listesi seçeneğine erişmek için oyun sayfasının üst kısmında arkadaş listesi seçeneğini bulun.

Hangi arkadaşları silmek istediğinizi seçin. Arkadaş listesindeki isimlerin yanında bir onay işareti bulunur ve seçilir.

İşlemi tamamlamak için seçtiğiniz arkadaşları silin. Seçilen arkadaşların yanında bulunan “Arkadaşı Sil” butonuna tıklayın ve arkadaşlarınızın listeden silindiğini göreceksiniz.

Adım 1: Arkadaş Listesi Açın

Candy Crush oyununda arkadaşlarınızı silmek istediğinizde ilk olarak arkadaş listesine göz atmanız gerekiyor. Candy Crush uygulamasında arkadaş listesine erişmek için ana menüde küçük bir rakamla belirtilen rakamda “arkadaşlar” sekmesine dokunmanız yeterli olacaktır. Facebook’ta Candy Crush oynarken ise, sağ üst köşedeki menüden “arkadaşlar” seçeneğine tıklayarak arkadaş listesine erişebilirsiniz. Arkadaş listesine ulaştıktan sonra silmek istediğiniz arkadaşınızın ismini veya resmini seçebilirsiniz.

Uygulamada:

Eğer Candy Crush’ı mobil cihazınızda oynuyorsanız, arkadaş listenize erişmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  • Candy Crush uygulamasını açın
  • Ana menüden “Arkadaşlarım” seçeneğine tıklayın
  • Burada, Candy Crush hesabınızla bağlantılı olan tüm arkadaşlarınızı görebilirsiniz

Eğer arkadaş listeniz çok uzunsa, aramak istediğiniz arkadaşınızın adını arama çubuğuna yazabilirsiniz. Bu şekilde o arkadaşınızı kolayca bulabilirsiniz.

Facebook’ta:

Candy Crush oyununu Facebook üzerinden oynayanlar için arkadaş listesi bulmak oldukça kolaydır. Öncelikle Candy Crush oyununu açın ve oyun sayfasına gidin. Sayfanın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta simgesine tıklayın ve açılan menüden “Arkadaşlar” seçeneğine tıklayın. Bu sayede arkadaş listeniz karşınıza gelecek.

Arkadaş listenizde seçmek istediğiniz kişiyi seçin ve ardından sağ tarafta bulunan “Hareketler” seçeneğine tıklayın. Açılan menüden “Arkadaşlıktan Çıkar” seçeneğine tıklayarak arkadaşlıktan çıkarabilirsiniz.

Bunun yanı sıra, arkadaşlarınızın size arkadaşlık isteği göndermesi durumunda, bu istekler Facebook bildirimlerinizde belirecektir. Bildirimleri kontrol ederek arkadaşlık isteklerinizi kabul edebilir veya reddedebilirsiniz.

Adım 2: Arkadaş Seçin

Candy Crush oyununda arkadaşlarınızdan bazıları sizi rahatsız ediyor olabilir ya da artık arkadaş olmak istemiyor olabilirsiniz. Bu durumda, istemediğiniz arkadaşlarınızı silmeniz gerekebilir. Arkadaşlarınızın silinebilmesi için, sizi rahatsız eden kullanıcılara tıklayarak profillerini açın. Profil sayfasında, ‘Arkadaşlarını Sil’ seçeneğini göreceksiniz. Seçerek arkadaş listenizden çıkarabilirsiniz. Ayrıca listenizi düzenleme seçeneğimize de erişebilirsiniz. Listeden seçmek istediğinizi seçin ve ‘Sil’ seçeneğine tıklayın. Bu şekilde arkadaşlarınızı kolayca silebilirsiniz.

Adım 3: Arkadaşları Silin

Arkadaş listesinden seçtiğiniz kişileri silmeden önce, bunu istediğinizden emin olun. Seçtiğiniz arkadaşlar silineceği için geri dönüşü olmayacak. Eğer hala silmek istiyorsanız, o kişinin adının üzerine tıklayın. Açılan menüden “Seçenekler” seçeneğine tıklayın. Burada “Arkadaşlıktan Çıkar” seçeneğini göreceksiniz. İşaretledikten sonra “Onayla” seçeneğine tıklayın ve işlem tamamlandı.

Ayrıca, tüm arkadaş listesini silmek istiyorsanız, “Seçenekler” bölümündeki “Arkadaşları Sil” seçeneğini seçin. Bu seçeneği seçtikten sonra karşınıza çıkan uyarı mesajını onaylayarak tüm arkadaşları listenizden silebilirsiniz.

Arkadaşlık İsteği Nasıl Reddedilir?

Candy Crush oyununda arkadaşlık isteği alırsanız ve kabul etmek istemiyorsanız, kolayca reddedebilirsiniz. Hemen adımlara geçelim:

Arkadaşlık isteğini reddetmek için önce arkadaşlık isteklerinize göz atmanız gerekiyor. Bunun için Candy Crush oyununda ya da Facebook’taki Candy Crush oyununda bulunan arkadaşlık isteklerine tıklamanız yeterlidir.

Arkadaşlık isteğini açtıktan sonra, isteği reddetmek için düğmeye tıklamanız gerekiyor. Candy Crush oyununda, yalnızca arkadaşlık isteğine tıklayarak ve “Reddet” seçeneğini seçerek isteği reddedebilirsiniz. Facebook’taki Candy Crush oyununda, arkadaşlık isteğini açtıktan sonra “Reddet” seçeneğine tıklayarak isteği reddedebilirsiniz.

Bu adımları takip ederek arkadaşlık isteğini kolayca reddedebilirsiniz.

Adım 1: Arkadaşlık İsteğini Açın

Arkadaşlık isteklerinizi açmak için öncelikle oyunu açmanız gerekiyor. Eğer Facebook üzerinden oynuyorsanız, ana sayfanızda sol üst köşede bulunan üç çizgi simgesine tıklamanız gerekiyor. Açılan menüden “Arkadaşlar” seçeneğine tıklayarak arkadaş listesine ulaşabilirsiniz. Eğer Candy Crush uygulamasından oynuyorsanız, oyunu açtıktan sonra ekranın sol üst köşesindeki “Arkadaşlarım” butonuna tıklamanız yeterlidir. Bu sayede arkadaşlık isteklerinizin tamamını görebilirsiniz.

Adım 2: İsteği Reddedin

Arkadaşlık isteği alırsanız ve bunu kabul etmek istemezseniz, isteği reddedebilirsiniz. Bunun adımları şu şekildedir:

  • Arkadaşlık isteğini açın
  • Açılan listede isteği reddet butonuna tıklayın
  • Istek reddedildiğinde ise listeden kalkacaktır

Bu kadar basit! Eğer daha önce reddettiğiniz birini tekrar arkadaş olarak eklemek isterseniz, tekrar arkadaşlık isteği göndermeleri gerekiyor. Arkadaşlık isteği reddetme işlemi, arkadaş listenize kabul etmek istemediğiniz kişileri eklememeniz için harika bir yoldur.

Arkadaşlık İsteği Nasıl Kabul Edilir?

Candy Crush oyununda arkadaşlık isteği almanız durumunda, kabul etmek için adımları takip etmeniz gerekiyor. İstek kabul etmek için ilk olarak arkadaşlık isteğini açmanız gerekiyor. Bunun için oyun uygulamasındaki veya Facebook’taki arkadaşlık isteklerinize bakabilirsiniz.

Arkadaşlık isteğini açtıktan sonra, kabul etmek istediğiniz kişinin profil resmine tıklamanız gerekiyor. Resme tıkladığınızda, açılan pencerede “Kabul et” butonunu göreceksiniz. Bu butona tıkladıktan sonra, arkadaşlık isteği kabul edilmiş olacaktır.

Arkadaşlık isteği kabul etme işlemi çok kısa sürede gerçekleştirilebilir. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra, Candy Crush oyununda arkadaşınızla oynamaya başlayabilirsiniz.

Adım 1: Arkadaşlık İsteğini Açın

Arkadaşlık isteğini kabul etmek veya reddetmek için öncelikle isteği bulmanız gerekiyor. Candy Crush uygulamasında istekleri bulmak için ana menüdeki “Arkadaşlar” sekmesine tıklamanız yeterli. Burada bekleyen arkadaşlık istekleri ve oynayan arkadaşlarınızın listesi yer alıyor.

Facebook’ta Candy Crush oynarken arkadaşlık isteği aldıysanız, Facebook ana sayfasında sağ üst köşede yer alan olan “bildirimler” sekmesini tıklamanız gerekiyor. Burada Candy Crush oyunundan gelen bildirimlerin listesi görüntülenir. Arkadaşlık isteğini açmak için “Tüm Bildirimleri Görüntüle” seçeneğine tıklamanız gerekiyor ve ardından isteğin yanındaki “Önizleme” seçeneğine tıklayın.

Adım Candy Crush Uygulaması Facebook
1 “Arkadaşlar” sekmesine tıkla “Bildirimler” sekmesini tıkla
2 Arkadaşlık isteğini seç “Tüm Bildirimleri Görüntüle” seçeneğine tıkla, isteğin yanındaki “Önizleme” seçeneğine tıkla

Adım 2: İsteği Kabul Edin

Arkadaşlık isteği aldıysanız ve kabul etmek istiyorsanız, aşağıdaki adımları takip edin:

  • Arkadaşlık isteğini açın ve isteği gözden geçirin.
  • İsteği kabul etmek için, “Kabul Et” düğmesine tıklayın.
  • Bir onay penceresi açılacak. “Tamam” düğmesine tıklayın.
  • Siz ve arkadaşınız artık Candy Crush’ta arkadaşsınız.

Bu adımları uygulayarak, arkadaşlık isteğini kabul edebilirsiniz.

Yorum yapın